Okuma Flite Surf FLS35-1500AY Gunsmoke Surf Olta Makinesi
8.610,50 TL
10.130,00 TL
*1.117,45 TL den başlayan taksitlerle!
Havale
8.179,98 TL (%5,00 havale indirimi)
Hızlı Gönderi
Aynı Gün Kargo
Devir: 4.3:1
Bilye Sayısı: 9HPB+1RB
Ağırlık: 472gr
Misina Kapasitesi: 0.18mm-260m / 0.20mm-210m
1 Turda Sarım: 103 cm
Drag : 18 kg
Yedek Kafa: 2 adet
Alüminyum Yedek Kafa Misina Kapasitesi: 0.33mm-440m / 0.35mm-385m
Plastik yedek kafada kapasite yazmamaktadır.
UZUN ATIŞ MENZİLİ, UZUN ÖMÜR
Süper yavaş salınım ile 35 mm strok